Itzala.cz Velké slevy na rolety do střešních oken Kontakty

Rolety VELUX

Nabízíme širokou řadu originálních rolet VELUX pro střešní okna VELUX. Výjimečná kvalita výrobků učinila z této společnosti, která je největším výrobcem střešních oken na světě, nejznámější a nejdůvěryhodnější značku ve stavebním průmyslu.

 

Blackout Manual

Zcela zatemňující rolety VELUX

Zcela zatemňující rolety VELUX jsou ty nejkvalitnější a energeticky nejúčinnější rolety, které pro svá okna VELUX můžete zakoupit.
Rolety Siesta jsou vyrobeny z nešpinivého polyesteru se speciálním hliníkovým povlakem, který v zimě udržuje teplo v místnosti a v létě odráží sluneční paprsky.

VELUX_Roller_Blind_Manual

Zastiňovací rolety VELUX

IPokud sháníte všestrannou a cenově dostupnou roletu, která se hodí do každé místnosti, zastiňovací roleta VELUX je skvělou volbou.
Zastiňovací rolety VELUX se posouvají po stranách okna po hliníkových profilech, které zajišťují jejich bezproblémový provoz. Máte na výběr z široké řady stylů a provedení vhodných zejména do dětských pokojů, studoven nebo domácích kanceláří.

VELUX Venetian Blind Manual

Žaluzie VELUX

Žaluzie VELUX jsou lehce použitelné a praktické a disponují ovládacím mechanismem, se kterým je můžete umístit na jakékoli místo v okně.
Zdokonalené vnější provedení vám umožňuje jak regulovat množství a směr dopadajícího světla, tak žaluzie jednoduše čistit.

VELUX_Flying_Pleated

Plisované rolety VELUX

Plisované rolety VELUX vám umožní vytvářet barevné a originální světelné efekty v místnosti.

Nejsou připevněné k horní ani k dolní části rámu a díky tomu nabízí absolutní flexibilitu umístění.

Na výběr máte z široké řady ozdobných provedení a barev, které zkrášlí váš domov.

awning

Venkovní markýzy VELUX

Venkovní markýza VELUX snižuje množství tepla a slunečního záření dopadající na sklo okna a tudíž i nadměrné horko a světlo ve vašem podkroví.

Montuje se na vzdálenou stranu okna a díky tomu je během nepoužívání zcela nenápadná. Venkovní markýzou lze také zmírnit účinky hlučného deště, který může někdy být i velmi nepříjemný.

Insect-Screens

Sítě proti hmyzu VELUX

Zbavte se veškerého hmyzu a užijte si letní noci při otevřeném okně. Tato síť proti hmyzu VELUX vám zajistí 100% ochranu proti mouchám a komárům. Síť se montuje na stěnu a lze ji snadno ovládat. Díky své průhlednosti poskytuje zcela nekrytý výhled. Když se nepoužívá, lze ji schovat pod horní oplechování.