Logo

ITZALA

Oficiální prodejca VELUX®

Oficiální prodejce VELUX
10 let praxe na internetu
0
Oficiální prodejce VELUX
Informace o platbě

Platba

Platební karta

Platbu můžete provádět kartou Mastercard, VISA, VISA Electron, Maestro. Požádáme vás o odeslání čísla karty, data její platnosti a trojmístného bezpečnostního kódu. Tyto informace odešleme s vysokou úrovní šifrování přímo do banky pro ověření platnosti vaší platební či debetní karty. Po schválení vaší karty vám prostřednictvím e-mailu zašleme potvrzení objednávky. Z vaší kreditní nebo debetní karty bude odečtena příslušná částka ihned po zaplacení.

 

PayPal

Platba se může uskutečnit prostřednictvím PayPal. Budete vyzváni, abyste se přihlásili na váš soukromý účet PayPal během procesu platby. Případně se můžete rozhodnout pokračovat bez účtu PayPal a zaplatit přímo platební kartou, např. MasterCard. Po dokončení platby Vás platební systém přesměruje zpět do našeho e-shopu, kde se dostanete na stránku, která potvrdí Vaši objednávku, pokud byla platba úspěšná.

3D-Secure
K čemu slouží funkce 3-D Secure?
Funkce 3-D Secure, někdy také označovaná jako 3D bezpečnostní ověření nebo 3DS, představuje opatření na prevenci podvodů. Původně ho v roce 2001 představila společnost Visa pod označením „Verified-by-Visa“. Při provádění plateb kartou funguje jako doplňková vrstva zabezpečení. Nabízí zákazníkům krok zajišťující zabezpečené ověření, ještě než si online něco koupí. Tento krok jim dává jistotu, že zadávají správné informace o kartě, a tím pomáhá předcházet podvodům s platebními kartami. Funkci 3DS podporují a využívají hlavní vydavatelé debetních a kreditních karet, včetně společností VISA, Mastercard (pod označením „Mastercard Secure Code“) a American Express (jako „American Express SafeKey“).

Jak ověřování 3-D Secure vlastně funguje?
Pokud jste už někdy něco platili online, patrně jste se už na ověřování 3-D Secure narazili. Když jste připraveni zaplatit za produkt online, budete přesměrováni na stránku svého poskytovatele debetních nebo kreditních karet zabezpečenou funkcí 3-D Secure. Na webu poskytovatele budete buď požádáni o heslo (které jste si někdy předtím nastavili u své banky), nebo bude potřeba napsat ověřovací kód (který se automaticky odešle na potvrzené číslo mobilního telefonu). Po zadání správných údajů bude platba poskytovatelem karty schválena a vy přesměrováni zpátky na naši stránku s potvrzením. To všechno proběhne opravdu rychle. Po návratu na náš web obdržíte potvrzovací e-mail, že platba proběhla úspěšně.

Jak se můžu do služeb Verified by Visa / Mastercard Secure Code zaregistrovat?
Služby Verified by Visa a Mastercard Secure Code nabízí banky a poskytovatelé služeb, nikoli přímo společnosti Visa nebo Mastercard. Doporučujeme se obrátit přímo na vaši banku nebo poskytovatele služeb.

Co mám dělat, když zapomenu heslo?
Heslo můžete snadno resetovat. Přesný postup závisí na vaší bance. Pokud se po zadání údajů o kartě na obrazovce objeví zpráva služeb Verified by Visa / Mastercard Secure Code, pravděpodobně bude k dispozici možnost resetovat zapomenuté heslo. Když na ni kliknete, budete požádáni o některé informace, které jste poskytli při registraci. Heslo budete moct rychle obnovit a pokračovat v nakupování.

Banka posílá kód do mého telefonu, někdy ho ale nedostanu. Co mám dělat?
Informujte o záležitosti přímo banku, aby mohla problém prošetřit. Možná bude řešení jednoduché – například na vás nemají správné číslo. Krátký telefonát je obvykle všechno, co je na řešení potřeba.