Logo

ITZALA

Oficiální prodejca VELUX®

Oficiální prodejce VELUX
10 let praxe na internetu
0
Oficiální prodejce VELUX
Informace o společnosti

Informace o společnosti

 

Společnost Itzala itzala.cz je provozována společností Altaterra Ltd. Altaterra Ltd. je zcela vlastněnou dceřinou společností jednoho z největších evropských výrobců střešních oken s více než 75 lety praxe. První internetový obchod jsme spustili v dubnu 2006 a od té doby prodáváme přes internet rolety a příslušenství pro střešní okna.

V našem obchodě najdete rolety a žaluzie značky Itzala a také rolety a žaluzie i příslušenství VELUX.


Originální rolety a žaluzie i příslušenství VELUX

VELUX je celosvětová renomovaná společnost. Díky výjimečné kvalitě svých výrobků se stala jednou z nejznámějších a nejdůvěryhodnějších značek ve stavebnictví. Nabízíme širokou škálu rolet a žaluzií VELUX, které skvěle padnou do vašich střešních oken VELUX. Každý tu najde něco – od základních zastiňovacích rolet přes lamelové žaluzie, zcela zatemňující rolety, rolety pro úsporu energie až po venkovní markýzy. Nabízíme také tyče a adaptéry a další příslušenství VELUX, díky nimž snadno dosáhnete na své střešní okno a zvýšíte bezpečnost domova. Máme dokonce systémy ovládání, s nimiž se vaše manuálně ovládané střešní okno VELUX změní na okno s elektrickým pohonem.


Značkové rolety a žaluzie ITZALA

Rolety a žaluzie značky Itzala jsou užší řadou rolet, které se hodí do střešních oken VELUX, FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite a Dakea. Tato užší řada nám umožňuje vyrábět ve velkém, a tudíž držet ceny dole. Rolety a žaluzie vyrábíme ve specializovaných závodech v Maďarsku a České republice. Všechny naše závody mají certifikaci systémů řízení kvality dle normy ISO 9001 a certifikaci systémů environmentálního managementu dle normy ISO 14001. Jsou vybaveny těmi nejmodernějšími strojními zařízeními a vyrábějí oceňované rolety a žaluzie vysoké kvality.

„Itzala“ je baskický výraz, který znamená „stín“, což je výraz, který skvěle popisuje naše výrobky.

Pokud byste měli jakékoli dotazy, pak nás opravdu velmi potěší, když se obrátíte na náš zanícený mnohojazyčný tým zákaznických služeb se sídlem v Maďarsku.

Kontaktní údaje

Adresa
Altaterra Ltd.
Petofi Sándor str. 36/B.
HU-9444 Fertoszentmiklós
Maďarsko

Telefon
+420531015655

E-mail


customerservices@itzala.com

Otevírací hodiny
Pondělí-pátek: 8.00 až 16.00
Sobota, neděl a svátky: Zavřeno