Logo

ITZALA

Oficiální prodejca VELUX®

Oficiální prodejce VELUX
10 let praxe na internetu
0
Oficiální prodejce VELUX
Informace o společnosti

Bezpečné nakupování

Nakupování u nás je snadné, bezpečné a flexibilní. Pokud potřebujete pomoc s volbou správné velikosti nebo produktu, odbornou technickou podporu vám poskytne zákaznický tým. Objednávku můžete zdarma vrátit do 14 dnů od převzetí.


Produkty, kterým můžete věřit

Jako autorizovanému prodejci VELUX nám nesmírně záleží na doplňcích pro střešní okna, jako jsou rolety a jiné příslušenství. S naším konfigurátorem snadno najdete roletu, která nejlépe odpovídá vašim potřebám a vašemu oknu – stačí jen pár kliknutí. Pokud byste s tím potřebovali pomoct, naši odborníci v zákaznickém týmu vám ji velmi rádi poskytnou. Pokud byste před konečným rozhodnutím chtěli porovnat několik možností nebo si podrobně prohlédnout materiál, můžete si objednat vzorek látky.

Vrácení zboží zdarma do 14 dnů

Víme, že výběr z různých variant není vždy jednoduchý. Když obdržíte objednávku, můžete zásilku otevřít a zboží si pečlivě zkontrolovat – stejně jako v kamenné prodejně. Nepoškozené zboží a zásilku můžete vrátit do 14 dnů od převzetí bez dalších poplatků. Další informace najdete zde.

Na rolety VELUX se vztahuje 3letá záruka

Díky výjimečné kvalitě se značka VELUX zařadila mezi nejznámější a nejspolehlivější značky ve stavebním průmyslu. Jako autorizovaný prodejce nabízíme velký výběr rolet a příslušenství VELUX, které jsou dodávány s 3letou zárukou.

Na rolety Itzala se vztahuje 2letá záruka

U rolet Itzala, které jsou kompatibilní se střešními okny VELUX, FAKRO, RoofLITE, Dakstra, Keylite a Dakea, se snoubí nízká cena s kvalitou. Nízkou cenu těchto rolet umožňuje velkoobjemová výroba ve specializovaných závodech v České republice. Všechny výrobní závody mají certifikaci kvality ISO 9001 a environmentální certifikaci ISO 14001.

Více informací o záruční lhůtě najdete zde.


Služba, které můžete věřit

Když je spokojený zákazník, jsme spokojeni i my. Nabízíme velmi praktické služby, díky nimž u nás nakoupíte zcela bez problémů.

Odborná technická podpora

Náš zkušený zákaznický tým vám vždy rád pomůže. Již řadu let pomáhá tento tým našim online zákazníkům vybrat a instalovat ty správné rolety do střešních oken včetně příslušenství. Poskytne vám odbornou technickou podporu ohledně produktů, velikostí, instalace a příslušenství.

Tým můžete kontaktovat prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo vyplněním kontaktního formuláře, který najdete na stránce zákaznického servisu.

Zabezpečená platba

Považujeme za důležité, abyste měli během nakupování u nás pocit bezpečí. Nabízíme vysoce zabezpečené platební metody, například platbu kreditní kartou nebo prostřednictvím služby PayPal, které zajistí ochranu vašich údajů. Další informace o zabezpečených platbách najdete zde.

Naši zákazníci nás milují

Více než 70 let zkušeností se střešními okny a více než deset let zkušeností s online prodejem rolet pro střešní okna dokazuje, že jsme skutečnými odborníky v našem oboru. Jsme přesvědčeni, že klíčem k našemu úspěchu jsou kvalitní produkty a spokojenost zákazníků. Zákazníci u nás oceňují zejména skvělé ceny, výborné služby, spolehlivé doručení a osvědčené produkty.